آموزش نقاشی حرفه ای

شما دوره آموزش نقاشی حرفه ای را، پس از گذراندن دوره مقدماتی و مبتدی، که در آن با اصول اولیه طراحی (Design Theory) و نقاشی، ترکیب‌بندی، رنگ شناسی، تکنیک‌های کاربردی پایه و مفاهیمی مانند کنتراست، رنگ، بافت و… آشنا شدید، شروع می‌کنید. اکنون در این دوره زمان آن رسیده است تا کارکردن با ابزارهای متنوع نقاشی را به صورت تخصصی فرا بگیرید. و نقاشی را به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید.
در دوره آموزش نقاشی حرفه ای شما تکنیک‌ها و مهارت‌های خود را بهبود می‌بخشید. و نحوه به کار بردن سیاه قلم، آبرنگ، مداد رنگی، پاستل گچی و همچنین نقاشی روی پارچه، چوب و شیشه را یاد می‌گیرید. ژیوان آرت گالری دوره‌های آموزش نقاشی حرفه‌ای را جهت تقویت مهارت هنرجویان برگزار می‌کند. خانوم سونیا نعمتی به عنوان مدرس این دوره به هنرجویان خود کمک می‌کند تا بتوانند آثار ماندگاری خلق کنند و هم از آثار هنری زیبای خود لذت ببرند و هم بتوانند درآمد بالاتری کسب کنند. برای ثبت‌نام و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره نقاشی حرفه‌ای و پیشرفته ژیوان آرت گالری، با ما تماس بگیرید.

آموزش نقاشی با پاستل گچی

آموزش نقاشی با پاستل گچی

پاستل‌های نرم یا گچی نسبت به پاستل های روغنی قوام بیشتری دارند. آنها از ترکیب رنگدانه‌های پودری با چسب ساخته می‌شوند و برای سایه زدن یک تصویر مناسب‌تر هستند. کار با پاستل گچی نیازمند تمرین مداوم و تجربه کافی می‌باشد تا بتوانید نقاشی‌های زیبایی را خلق نمایید. در دوره آموزش نقاشی پیشرفته شما به طور کامل با نحوه کار کردن و استفاده از پاستل گچی آشنا می‌شوید و تکنیک‌های مهم کار با آن را یاد می‌گیرید. بعد از گذراندن این دوره آثار منحصر بفرد و زیبایی را خلق می‌کنید. برای آگاهی از برگزاری کلاس‌ها با ما در ارتباط باشید.

آموزش نقاشی سیاه قلم

سیاه قلم

سیاه قلم یک تکنیک نقاشی است که در آن تنها، طیف رنگی سیاه و رنگ سفید بکار می‌شود. در تکنیک سیاه قلم از مداد سیاه، پودر ذغال، مداد کنته و… برای طراحی و نقاشی استفاده می‌شود. طراحی حرفه‌ای سیاه قلم و آموزش این تکنیک، نیاز به سال‌ها تجربه و مهارت در این زمینه دارد. مدرس این دوره آموزش نقاشی، با سالها تجربه، تکنیک سیاه قلم را به صورت اصولی و به شیوه‌ای درست به هنرجویان آموزش می‌دهد تا قواعد و تکنیک‌ها را به خوبی فراگرفته و آثاری واقعی را خلق کنید. و تبدیل به یک هنرمند حرفه‌ای در طراحی با سیاه قلم شوند.
نقاشی با آبرنگ

نقاشی با آبرنگ

نقاشی با آبرنگ، فرآیند نقاشی با رنگدانه‌هایی است که با آب مخلوط می‌شوند. از بین تمام فرآیندهای نقاشی، نقاشی با آبرنگ به دلیل ظرافتی که دارد و انتقال هر چه بهتر مفهوم و حس زیبایی شناخته شده‌است. هنگامی که هنرآموزان برای اولین بار یاد می‌گیرند که چگونه با آن نقاشی کنند، سیال بودن آبرنگ اغلب یک مانع است زیرا ممکن است رنگ روی کاغذ با آن چه شما درنظر دارید متفاوت باشد. هنرمندان موفق در نقاشی با آبرنگ می‌دانند که چگونه رنگ را کنترل و کار خود را متعادل کنند، و با استفاده از تکنیک‌های نقاشی آبرنگ آثاری زیبا خلق کنند. اگر به نقاشی با آبرنگ علاقه دارید، این دوره کاملا برای شما مناسب است. مدرس دوره‌های ما خانم سونیا نعمتی است که تکنیک‌های آبرنگ، را گام به گام به صورت عملی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید مهارت‌های نقاشی خود را با آبرنگ به سطح بالاتری ببرید. هدف ما از برگزاری این دوره آشنایی شما با نقاشی آبرنگ، وسایل مربوط به نقاشی آبرنگ و آشنایی با رنگ‌ها است.

نقاشی با مداد رنگی

نقاشی با مداد رنگی

استفاده از آنها کاملاً راحت و آسان است. چند رنگ مداد رنگی و یک صفحه کاغذ تمام چیزی است که برای شروع به نقاشی با مداد رنگی به آن نیاز دارید. مدادهای رنگی نسبتاً ارزان هستند و پالت رنگی آن گسترده است. نقاشی‌هایی که با مداد رنگی کشیده می‌شوند نیازی به مراقبت یا نگهداری آنچنانی ندارند. از آنجایی که مداد رنگی در درجه اول یک ابزار خشک است، و نیاز به ترکیب با آب یا حلال دیگری ندارد، بنابراین نگرانی بابت زمان آماده سازی و تمیزکاری وجود ندارد. می توانید برای مدتی دست از کار بکشید و دوباره از جایی که کار را رها کردید، ادامه دهید. طراحی با مداد رنگی آثار هنری بسیار ظریف و نفیسی را به وجود می‌آورد، و با آثاری که با هر وسیله دیگری خلق شده‌اند رقابت می‌کند. تمام آنچه که درمورد آموزش طراحی و شروع کار با مداد رنگی را نیاز دارید بدانید، در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره برای هنرمندانی که تازه با طراحی و نقاشی با مداد رنگی آشنا شده‌اند، عالی است.
نقاشی روی پارچه

نقاشی روی پارچه

چگونه از رنگ روی پارچه استفاده می‌کنید؟ به طور کلی تکنیک‌ها و لوازم متعددی وجود دارد که یک هنرمند ممکن است هنگام نقاشی روی پارچه از آن استفاده کند. در این دوره ما تکنیک‌های نقاشی روی پارچه را به طور کامل به شما آموزش می‌دهیم تا همزمان با یادگیری نقاشی بر روی پارچه با لوازم، ابزارها و روش‌های کشیدن نقاشی روی پارچه آشنا شوید و نقاشی روی پارچه را به صورت اصولی یاد بگیرید. شرکت در این دوره به شما کمک می‌کند یاد بگیرید با استفاده از ابزارهای مناسب، روی پارچه‌های ساده طرح‌های زیبایی بکشید.

نقاشی روی چوب

نقاشی روی چوب

نقاشی روی چوب یک هنر زیبا و چشم‌نواز است که به وسیله‌ی آن می‌توان آثار هنری زیبایی را روی وسایل چوبی خلق کرد. که به سادگی می‌توانید آن را یاد بگیرید و روی سطوح چوبی مختلف آثاری زیبا و خیرکننده خلق کنید. برای نقاشی روی چوب از رنگ‌های اکریلیک و روغنی مشابه با آنچه روی بوم یا تابلو به کار می‌بریم، استفاده می‌کنیم. نکات، تکنیک‌ها، ابزارها و رنگ‌های مورد استفاده بر روی چوب را در این دوره با هم بررسی می‌کنیم و یاد می‌گیرید چگونه بر روی چوب نقاشی بکشید و آثار ماندگاری را از خود به جای بگذارید.

نقاشی روی شیشه

نقاشی روی شیشه

رنگ آمیزی و کار روی شیشه آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. نقاشی روی شیشه که با نام ویترای نیز شناخته شده‌است در میان ملل مختلف محبوبیت زیادی دارد. در دوره آموزش نقاشی پیشرفته، شما نحوه تهیه و رنگ آمیزی روی شیشه برای پروژه‌های صنایع دستی خود می‌آموزید، به علاوه اگر اشتباهی مرتکب شوید، یاد می‌گیرید که چه کاری باید انجام دهید. جهت ثبت نام و اطلاع بیشتر و راهنمایی در مورد دوره نقاشی پیشرفته و شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین لطفا با ما در ژیوان آرت گالری در تماس باشید.