آموزش نقاشی

افراد ممکن است به دلایل مختلف در یک دوره آموزش نقاشی (Teaching Art) ثبت نام کنند. برخی از افراد دوست دارند نقاشی را از پایه و به صورت اصولی یاد بگیرند، یا اینکه صرفا به این هنر علاقه‌مندند و برای لذت‌بردن نقاشی می‌کشند. برخی نیز می‌خواهند از آن کسب درآمد کنند، همچنین ممکن است تمایل داشته‌باشند تا اوقات فراغت خود را به یادگیری یک مهارت جدید بگذرانند. انگیزه‌‌های افراد می‌تواند کاملا متفاوت و شخصی باشد. ثبت نام در یک دوره نقاشی می‌تواند راهی عالی برای بهبود مهارت‌ها یا کسب یک تجربه کاملاً جدید باشد. شرکت در کلاس‌های نقاشی به بهبود هماهنگی چشم و دست، حس و درک چشم انداز کمک می‌کند. و باعث کاهش استرس و افزایش تمرکز و خلاقیت در افراد می‌شود.

آموزش نقاشی مبتدی

آموزش نقاشی مقدماتی

این دوره مقدمه‌ای اصولی بر یادگیری نقاشی است. ما در دوره آموزش نقاشی مقدماتی ژیوان آرت گالری اصول طراحی و نقاشی، ترکیب بندی، رنگ شناسی، مبانی هنرهای تجسمی، ترکیب رنگ‌ها، تکنیک‌های کاربردی پایه و مختلف را به هنرآموزان آموزش می‌دهیم تا ترکیب اصلی، خط، کنتراست، رنگ، بافت و… را یاد بگیرند و همچنین نحوه استفاده از ابزارهای نقاشی متنوع را نیز بررسی می‌کنیم.
تمام تلاش ما این است تا شما در این دوره ملزومات اولیه و مقدماتی نگارگری را به صورت اصولی و به طور کامل یاد بگیرید. دوره آموزش نقاشی مقدماتی ما مناسب برای افراد مبتدی در رده سنی کودکان، جوانان و بزرگسالان می‌باشد. این دوره هم به صورت آنلاین یا برخط و هم حضوری برگزار می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش مقدماتی و نحوه برگزاری دوره با ما در ژیوان آرت گالری تماس بگیرید.

آموزش نقاشی حرفه ای

آموزش نقاشی حرفه ای

دوست دارید نقاشی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید یا تکنیک‌های نقاشی خود را بهبود بخشید و به دنبال یک دوره حرفه‌ای نقاشی هستید که واقعاً چیزی به شما بیاموزد؟ دوره آموزش نقاشی پیشرفته ژیوان آرت مناسب افرادی است که مهارت‌های آن‌ها در نقاشی و طراحی رشد کرده و تمایل دارند تا در این زمینه به صورت حرفه‌ای و جدی‌تر آموزش ببینند.

در این دوره با نحوه به کار بردن و استفاده از سیاه قلم، آبرنگ، مداد رنگی، پاستل گچی ‌آشنا می‌شوید. و نقاشی روی پارچه، چوب و شیشه را فرامی‌گیرید. هنرآموزان از طریق تمرینات عملی، با اصول صحیح و حرفه‌ای نقاشی آشنا شده و یاد می‌گیرند تا سبک شخصی خود را از طریق اصول نقاشی بیان کنند. دوره آموزش نقاشی حرفه‌ای به صورت آنلاین، برخط یا حضوری  می‌باشد و می‌توانید جهت دریافت راهنمایی با ما در ارتباط باشید.

آموزشگاه نقاشی

برای اطلاع از نحوه برگزاری کلاس‌های حضوری و آنلاین دوره‌های مقدماتی و پیشرفته نقاشی و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید به آموزشگاه ما واقع در مهرشهر، بلوار شهرداری، فاز یک، نبش خیابان ۱۰۱، گالری هنری ژیوان مراجعه کنید. و یا از طریق اینستاگرام ما به آدرس soniagreenpaint و یا شماره تماس‌ ۰۹۱۲۷۶۹۹۰۸۶ با ما در ارتباط باشید.

مدرس نقاشی

مدرس دوره‌های حضوری و آنلاین نقاشی مقدماتی و پیشرفته ژیوان آرت گالری، خانم سونیا نعمتی کارشناس ارشد طراحی محیط زیست می‌باشند. که عضو انجمن هنرمندان نقاش کرج بوده و مدرس افتخاری نقاشی در مدارس هم می‌باشند. خانم سونیا نعمتی سابقه‌ی برگزاری 6 نمایشگاه انفرادی و 3 نمایشگاه گروهی را در کارنامه کاری خود دارد. خانم نعمتی با سال‌ها تجربه نقاشی و طراحی با تکنیک‌های حرفه‌ای، نقاشی را به صورت آسان و اصولی به کودکان و بزرگسالان آموزش می‌دهد.

آموزش نقاشی مقدماتی تا پیشرفته