آموزش نقاشی مبتدی و مقدماتی

آیا علاقه‌مند به یادگیری نقاشی هستید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ نقاشی در آغاز راه می‌تواند برای مبتدیان کمی ترسناک و گمراه‌کننده باشد، اما جای نگرانی نیست. ژیوان آرت گالری برگزار کننده دوره‌های آموزش نقاشی است که از سطوح مبتدی تا پیشرفته را در برمی‌گیرد. این دوره آموزش نقاشی، یک راهنمای عملی گام به گام است که از اصول اولیه طراحی و نقاشی تا افزودن جزئیات و بافت را به هنرآموزان ارائه می‌دهد. با تمرین پیوسته، در کمترین زمان سبک خود را پیدا می‌کنید و تبدیل به یک نقاش ماهر و زبردست می‌شوید.
آموزش اصولی طراحی و نقاشی

آموزش اصول طراحی و نقاشی

آموزش اصول طراحی به هنرمندان مبتدی گام مهمی برای کمک به آنها در آغاز راه حرفه‌ هنریشان است. ضروری است که آن‌ها اصولی مانند پرسپکتیو، خط و سایه را بیاموزند. هر یک از این مؤلفه‌ها برای خلق هنری که واقع گرایانه و حرفه‌ای به نظر می‌رسد، جدایی ناپذیر هستند. در واقع این مولفه‌ها پایه و اساس تکنیک‌های یک هنرمند را تشکیل می‌دهند. با صبر و تمرین، هنرآموزان مبتدی می‌توانند بر این اصول تسلط پیدا کنند و به راحتی شروع به خلق آثار هنری زیبا کنند. کلیه این تکنیک‌ها در آموزش طراحی و نقاشی دوره مقدماتی ژیوان آرت به صورت کامل به هنرجویان آموزش داده‌می‌شود. و امید است تا با فراگیری صحیح این تکنیک‌ها قادر به کشیدن و طراحی آثاری زیبا و چشم‌نواز باشید.

نقاشی مرحله به مرحله

این روش بهترین شروع برای مبتدیان است. در این تکنیک برای طراحی یک عنصر، گام به گام پیش‌رفته و نتیجه نهایی آن فوق‌العاده خواهد شد. این تکنیک به خصوص برای کودکان، و آموزش آسان و صحیح اصول اولیه نقاشی به آنها کاربردی می‌باشد. در دوره آموزش مقدماتی، تکنیک نقاشی مرحله به مرحله توسط مدرس دوره به سادگی به شما آموزش داده می‌شود. تا در کنار یادگیری اصولی و مقدماتی، نقاشی کشیدن برای شما لذت‌بخش باشد.

ترکیب بندی در نقاشی (کمپوزیسیون)

ترکیب‌بندی در هنر، کنار هم قراردادن عناصر مختلف است. به طور کلی ترکیب در هنر به چیدمان عناصر در یک اثر هنری اشاره دارد. کمپوزیسیون یکی از اساسی‌ترین مهارت‌های پایه و بنیادی هنری می‌باشد که به معنای کنار هم قرار دادن عناصر است. شیوه‌ای است که هنرمند تصمیم می‌گیرد فضا، اشکال و رنگ‌ها را بر روی یک سطح دو بعدی به گونه‌ای سامان دهد که برای بیننده معنادار و جذاب باشد. تمام تلاش ما این است تا هنرآموزان در این دوره مفهوم کمپوزیسیون را به خوبی یاد بگیرند و آن را به صورت هر چه بهتر در نقاشی و آثار خود استفاده کنند. آشنایی کامل با مفهموم ترکیب‌بندی نیازمند گذراندن دوره‌های آکادمیک است. شما با شرکت در این دوره مفهوم و کاربرد کمپوزیسیون را به خوبی درک می‌کنید و آثار هنری زیبایی خلق می‌کنید.

ترکیب بندی در نقاشی | آموزش نقاشی مقدماتی
رنگ شناسی | آموزش نقاشی مقدماتی

رنگ شناسی

یکی از اصول ابتدایی نقاشی برای هر هنرمندی یادگیری تئوری رنگ‌ها، آشنایی با چرخه رنگ و هارمونی و ترکیب رنگ‌ها است. در تئوری رنگ یاد می‌گیرید که چگونه رنگ‌های مختلف را می‌توان برای ایجاد هماهنگی و کنتراست ترکیب کرد. مجموعه‌ای از قوانین و دستورالعمل‌هایی، که به هنرمندان بصری کمک می‌کند رنگ را بهتر درک کنند. در دوره مقدماتی با ترکیب و هارمونی رنگ‌ها و همچنین با تئوری و فلسفه رنگ‌ها به طور کامل آشنا خواهید شد.

مبانی هنرهای تجسمی

مبانی در هنر تجسمی (Visual Arts) یک دوره مقدماتی در زمینه عناصر و اصول هنر و طراحی است. مبحث مبانی هنرهای تجسمی ترکیبی از تاریخ هنر، تجزیه و تحلیل است در حالی که در همگام و همراه با پروژه‌های خلاقانه عملی به جلو می‌رود. شما در دوره مقدماتی نقاشی در کنار انجام تمرینات و گذراندن پروژه‌های عملی با مبانی هنرهای تجسمی آشنا می‌شوید و به طور کامل آن‌ها را فرامی‌گیرید.
آموزش نقاشی ساده | آموزش نقاشی مقدماتی

آموزش نقاشی ساده

بسیاری از افرادی که به یادگیری نقاشی علاقه‌مند هستند نمی دانند باید از کجا شروع کنند و چگونه به یک هنرمند واقعی تبدیل شوند. شاید شما فکر کنید نقاشی کشیدن کار دشواری است اما اگر یادگیری این هنر را از سطح ابتدایی شروع کنید برای شما آسان خواهد شد. با گذارندن دوره آموزش نقاشی مبتدی شما با قواعد و اصول پایه و اولیه نگارگری آشنا می‌شوید و با تدریس آسان و جذاب مدرس این دوره‌ (خانم نعمتی) نقاشی را به سادگی یاد می‌گیرید. ما در این دوره نقاشی‌ها و طراحی‌های ساده را به شما آموزش می‌دهیم. کلاس‌ها از ابتدایی‌ترین سطح شورع می‌شود و به گونه‌ای برگزار می‌گردد که هنرجویان در هر سطحی که باشند بتوانند به یک هنرمند حرفه‌ای تبدیل شوند و آثار هنری ماندگاری را از خود به جا بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت ‌نام در کلاس‌های حضوری و آنلاین دوره‌های ژیوان آرت گالری با ما تماس بگیرید و در ارتباط باشید.