خرید تابلو نقاشی

با وجود اینکه تعداد زیادی نقاشی در سبک‌های مختلف برای انتخاب وجود دارند، در زمان خرید تابلو نقاشی دقیقاً چگونه یک تابلو مناسب را برای خود یا هدیه دادن به دیگران انتخاب می‌کنید؟
چه سبکی را دوست دارید؟

نقاشی رنگ روغن، اکریلیک، آبرنگ یا سیاه قلم، کدام یک را ترجیح می‌دهید؟
موضوع تابلو نقاشی طبیعت، فانتزی یا پرتره باشد؟

با در نظر گرفتن تمام این موارد و یافتن پاسخ آنها باز هم وقتی که زمان خرید تابلو نقاشی فرا می‌رسد، همیشه توصیه می‌کنیم تابلویی را انتخاب کنید که بیانگر شخصیت شما و بازتابی از شما باشد. در واقع چیز خاصی در مورد هر نقاشی وجود دارد و آن، منحصر به فرد بودن نقاشی است. در ژیوان آرت گالری، می‌توانید نقاشی متناسب با سلیقه و بودجه خودتان را انتخاب کنید. شما این امکان را دارید تا در سایت ژیوان آرت گالری تابلوهای نقاشی را در انواع سبک‌ها و تکنیک‌های نقاشی متنوع خریداری کنید. از جمله سبک‌های نقاشیی که در سایت ژیوان به فروش می‌رسد، نقاشی چهره به سبک رئال و هایپر رئال با پاستل، سیاه قلم و مداد رنگی، نقاشی چهره به سبک پاپ آرت با رنگ اکریلیک و نقاشی منظره، طبیعت بی جان و حیوانات سبک رئال با سیاه قلم، پاستل، مداد رنگی و آبرنگ موجود هستند.

خرید تابلو نقاشی رئال و هایپر رئال

سبک رئالیسم به معنای واقعی‌گرایی است و تصویری واقعی گرایانه را به مخاطب ارائه می‌دهد. رئال و هایپررئال جز سبک‌های نقاشی است که طرفداران زیادی دارد و تابلوهایی که به این سبک کشیده می‌شوند می‌توانند انتخاب خوبی برای دکوراسیون منزل یا دفتر کار شما باشند. ما در ژیوان آرت گالری مجموعه‌ای از تابلوها را با این سبک هنری محبوب برای فروش و در معرض دید شما قرار داده‌ایم که در ادامه می‌توانید این محصولات را ببینید.

نمونه کار نقاشی رئال و هایپر رئال

خرید نقاشی طبیعت گرایی

ناتورالسیم یا طبیعت گرایی سبکی در هنر است که طبیعت را همانگونه که هست نشان می‌دهد. طبیعت گرایی در تضاد با آرمانگرایی و واکنشی به رمانتیسم است و طبیعت را خواه زیبا یا زشت همانگونه که هست به تصویر می‌کشد. در تابلوهای ناتورالیسم زیبایی‌شناسی با مشاهده واقعیت شکل می‌گیرد و طبیعت مهمترین اصل و سوژه در این سبک است. در ادامه می‌توانید مجموعه بی‌نظیر ما در سبک طبیعت‌گرایی را ببینید و برای خرید و سفارش هر یک با ما در ارتباط باشید.

خرید نقاشی انتزاعی

منظور از سبک نقاشی انتزاعی، بازنمایی شی یا تصویری خاص نیست، در واقع نقاشی انتزاعی بیانگر آنچه است که خالق اثر در آن لحظه به آن می‌اندیشیده‌است. در بسیاری از تابلوهای سبک انتزاعی تنها هنرمند و خالق اثر است که مفهوم و معنای آن را می‌‌فهمد. این سبک از هنر به دلیل گنگ یا نامفهوم بودن آن برای مخاطبان، عموما بسیار مرموز و جدید است می‌تواند گزینه مناسبی برای دکوراتیو دیوارهای محل کار، سالن پذیرایی منزلتان یا استدیو هنری شما باشد.