سفارش نقاشی رئال

چهره به سبک رئال و هایپر رئال

نقاشی از چهره به سبک رئال و هایپر رئال با تکنیک پاستل، سیاه قلم و مداد رنگی

چهره به سبک پاپ آرت

چهره به سبک پاپ آرت

برای ثبت سفارش نقاشی از چهره به سبک پاپ آرت با تکنیک اکرولیک با ما تماس بگیرید

سفارش نقاشی طبیعت بی جان، منظره و حیوانات

طبیعت بی جان، منظره و حیوانات

نقاشی از طبیعت بی جان، منظره و حیوانات با سبک رئال تکنیک پاستل، سیاه قلم، مداد رنگی و آبرنگ

مراحل ثبت سفارش نقاشی

انتخاب هدیه برای کسانی که دوستشان داریم همیشه برای ما یک تصمیم سخت و دشوار بوده‌است. یک نقاشی زیبا می‌تواند هدیه‌ای خاص، ارزشمند و ماندگار برای عزیزانتان باشد. جهت سفارش نقاشی در سبک‌ها و سایزهای متنوع با ما در ژیوان آرت گالری در ارتباط باشید و پس از مشاوره با ما و ارسال تصویر انتخابی خود، تعین تاریخ و زمان تحویل اثر و واریز پیش پرداخت،  برای سفارش نقاشی خود اقدام نمائید.

سفارش نقاشی در سایزهای مختلف

سفارش نقاشی در سایزهای مختلف

شما عزیزان می‌توانید نقاشی خود را در سایزهای مختلف A5، A4، A3، A2، A1  و A0 سفارش دهید. کاغذهای سری A  یک استاندارد جهانی برای سایز نقاشی است. البته باید به این نکته توجه کنید که هزینه هر کدام از این سایزها و ابعاد متفاوت بوده و و علاوه بر این تکنیک و سبک بکار برده‌شده نیز در تعین قیمت نهایی سفارش شما بسیار اثرگذار است. شما می توانید بر اساس سلیقه خودتان و مکانی می‌خواهید تابلو نقاشی را در آنجا قرار دهید سایز مورد نظرتان را انتخاب کنید.

هزینه نقاشی چهره

سفارش طراحی چهره با توجه به اینکه دارای جزئیات فراوانی است، نیازمند مهارت و دقت زیادی در این زمینه می‌باشد. همچنین هزینه سفارش طراحی شما به تکنیک و سبک استفاده‌شده نیز بستگی دارد و طراحی چهره سبک رئال و هایپر رئال با سیاه قلم و یا رنگی با طراحی چهره به سبک پاپ آرت متفاوت است. برای اطلاع دقیق‌تر از قیمت‌ها با ما در ارتباط باشید.
هزینه نقاشی چهره
هزینه نقاشی منظره

هزینه نقاشی منظره

هزینه تمام‌شده برای نقاشی منظره و طبیعت با هزینه طراحی چهره کاملا متفاوت می‌باشد. تکنیک و سبک بکار برده‌شده در طراحی منظره، رنگ‌ها و ابزار مورد استفاده، سایز و ابعاد تابلو و سایر موارد همگی نقش تعیین کننده‌ای در قیمت سفارش شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سفارش طراحی منظره با ما در ژیوان آرت گالری در تماس باشید.